TRUSTLAYER HAKKINDA
Trustlayer Internet Hizmetleri, 2005 yılında Bursa'da' temelleri atılmıştır. İlk başlarda Web tasarımı ve hosting hizmeti sağlamak için kurulan firmamız teknolojinin gelişmesi ve farklı gereksinimleri olan Sunucu kiralama,VPS, VDS gibi hizmetleri de bünyesinde sunmaya başlamıştır. 2006 Yılı aralık ayında Yıldırımweb internet Hizmetleri müşterilerine hizmet sağlamak amacıyla sitemizi yayınladık. Gerek müşterilerimizden gelen talepler gerekse teknolojik anlamda kendimizi geliştirmenin vermiş olduğu birikimlerle 2012 Yılı başından itibaren Trustlayer İnternet hizmetleri olarak http://www.trustlayer.net internet sitesi adı altında Web Hosting , Sunucu Kiralama ve Paylaşımlı Sunucu hizmetlerini sağlamaya başladık.
MİSYONUMUZ
Internet'i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.
VİZYONUMUZ
Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.
POLİTİKAMIZ
Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.